DOLOKIVI MEEDIAS

   .  Vabadussõja alguse 94. aastapäeval avati Tallinnas Kaitseväe kalmistul Vabadussõjas langenute mälestusehis, mis on 1928. aastal rajatud monumendi täpne koopia. 
Loe edasi...
     
  Kaitseminister Urmas Reinsalu ja kaitseväe juhataja brigaadikindral Riho Terras panid täna Kaitseväe kalmistul nurgakivi taastavale Vabadussõjas langenute mälestusehisele. Monument peaks valmis saama aasta lõpuks. 
Loe edasi...
     
  Põhja-Lätis Mazsalacas toimus 18. juunil Vabadussõjas langenud Eesti sõdurite mälestusmärgi avamistseremoonia.
Loe edasi...
     
  Töö toob tööd juurde. 
Loe edasi...
     
    Läinud reedest ehib Aste põhikooli uus nimetahvel, mis on valmistatud nn Saaremaa marmorist ehk Saaremaa tähtsaimast maavarast dolomiidist.
Loe edasi...
     
    FIE Volli Sai Dolokivi ja OÜ Dolokivi on küll kaks erinevat nimetust, kuid samas ka lahutamatud. Dolomiiti kaevandab ja 20 ha suurust talu peab Volli FIE-na.
Loe edasi...
     
    Eelmisel nädalal pakkisid Esna mõisa kabeli juures tööriistad kokku saarlased Peeter Sai, Martin Munk ja Ivo Vahho osaühingust Dolokivi.
Loe edasi...
     
    Aste poisslaste käsitöömajja luuakse dolomiiditöötuba, kus alates järgmisest turismihooajast saavad huvilised tutvuda dolomiiditöötlemisega.
Loe edasi...
     
    Kuressaare kesklinnas Garnisoni tänav 4 on valmis saanud kapitaalselt renoveeritud nägus kortermaja. Kuressaare linnavalitsus algatas detailplaneeringu 12. jaanuaril 2010.
Loe edasi...
     
    Pühapäeval oli Mustjalas Silla kalmistul ajalooline päev – avati Vabadussõjas langenute mälestusmärk. Tegemist on viienda sarnase monumendiga Saare maakonnas.
Loe edasi...
     
    Saia Volli (68) oma tolmukarva habeme ja kaabulotiga on kui dolomiidikarjääri sümbol. Mees on teinud kiviraiduri tööd terve oma elu ja tema poolt taastatud-püstitatud...
Loe edasi...